Sveiko augintinio formulė pagal Royal Canin

article436.jpg

Sparčiai keičiantis požiūriui į augintinius bei vis labiau vertinant kasdienę keturkojų draugiją, žmonės daugiau dėmėsio pradeda skirti ir savo keturkojų gyvenimo kokybei.  Jie ne tik rūpinasi žaislais, minkštu guoliu ar gražia augintinių apranga, tačiau vis dažniau domisi kasdiene augintinio mityba, kuri taip pat yra tiesiogiai susijusi su augintinio savijauta bei išvaizda.

  Matydamos sparčiai augantį žmonių susidomėjimą, nuolat kuriasi ir naujos kompanijos, bandančios sukurti gyvūnų maistą, kuris būtų itin patrauklus kiekvienam keturkojo savininkui. Vis dėlto egzistuoja ir keletas kompanijų, kurios pagrindiniu prioritetu laiko ne didelius pardavimus, o nuolatinį sveikų ir puikiai atrodančių keturkojų klientų ratą. Viena tokių — visiems gyvūnų mylėtojams puikiai žinoma Royal Canin. Ši, 1968 metais veterinaro Jean Cathary sukurta įmonė, nuo pat įkūrimo išsiskyrė iš didžiųjų gyvūnų maisto gamintojų rato. Kol gyvūnų maisto kompanijos siekė sukurti kuo universalesnę maisto formulę kiekvienam keturkojui, Royal Canin stengėsi labiau atsižvelgti į individualius kiekvieno augintinio poreikius. Kompanijos įkūrėjo nuomone, efektyvią ir subalansuotą gyvūno mitybą galima užtikrinti tik atsižvelgus į jo gyvenimo būdą, amžių, veislę bei natūralią jo prigimtį. Dėl šios priežasties Royal Canin iki šiol glaudžiai bendradarbiauja su gyvūnų mitybos specialistais, veterinarais bei profesionaliais veisėjais ir, remiantis atliekamų tyrimų rezultatais, nuolat siūlo inovatyvią maisto formulę besikeičiantiems gyvūnams.  

  Šiandien ši, jau beveik 50 metų puoselėjama vizija, aiškiai matoma ir vertinama viso Royal Canin klientų rato. Nepaisant vis didėjančių augintinių poreikių ir dar sparčiau augančių keturkojų šeimininkų lūkesčių, Royal Canin išlieka vienu inovatyviusių šunų ir kačių maisto gamintojų, nuolat siūlančių produktus, kurių dar nėra pasiūlę kiti gamintojai. Investuodama į nuolatinę profesionalų pagalbą, įmonė ir toliau plečia sveikų ir patenkintų keturkojų klientų ratą.

  Kiekvienais metais rinkai pristatomos naujos mitybos formulės, kurias sudaro ne tik būtinos maistinės medžiagos, bet ir natūralūs elementai, saugantys organizmą nuo įvairių sutrikimų ir užtikrinantys puikų jo funkcionavimą. Jau klasika tapusios tokios šunų maisto rūšys, kaip, Royal Canin Mini AdultRoyal Canin Medium Adult bei Royal Canin Maxi Adult, nuolat papildomos svarbiomis sudedamosiomis dalimis, siekiant sukurti tobulą formulę kiekvienos veislės keturkojui. Čichuachua veislės šuniukams, linkusiems į dantų akmenų formavimąsi bei itin išrankiems maistui, kompanija siūlo Royal Canin Chuhuahua pašarą, kurio mažos granulės palengvina maisto kramtymo bei virškinimo procesą. Taip pat mažomis maisto granulėmis pasižymintis, taksams skirtas Royal Canin Dachshund Adult, padeda sustiprinti šios veislės atstovų sąnarius bei palaikyti tinkamą raumenų tonusą, būtiną ilgam ir komfortabiliam šuns gyvenimui. Auginantiems jorkšyro terjerus Royal Canin Yorkshire Terrier Adult maistas – puikiausias pasirinkimas dėl maiste esančių aminorūgščių, užtikrinančių žvilgantį ir švelnų šuniuko kailį. Dažnai su odos problemomis susiduriantiems Vakarų Škotijos baltiesiems terjerams gamintojai rekomenduoja Royal Canin West Highland White Terrier Adult maistą, stiprinantį apsaugines odos funkcijas. Visavertiškas maistas itin svabus augančiam organizmui, todėl Royal Canin kompanija itin daug dėmesio skiria jaunų  šuniukų mitybai. Vienu populiariausių maistų jauniems šuniukams galima laikyti Royal Canin Mini Junior, subalansuotą šuniukams iki 10 mėnesių bei Royal Canin Mini Starter, skirtą šuniukams iki 2 mėnesių ir patelėms nėštumo periodu.

  Nuolatinis tobulėjimas ir naujos mokslinės žinios padėjo susiformuoti ,,Prevention Nutrition” mitybos koncepcijai. Vieni populiariausių šios linijos produktų Royal Canin Medium Light Weight Care, padedantis kontroliuoti šuns svorį bei Royal Canin Medium Demacomfort, padedantis išspręsti nuolatines jautrios odos problemas. Jautrią odą turinčių mažų veislių keturkojų šeimininkams rekomenduojama rinktis Royal Canin Mini Dermacomfort, kuris pasižymi tomis pačiomis apsauginėmis savybėmis kaip ir pastarasis maistas, tačiau pateikiamas mažesnių granulių pavidalu.

  Priešingai nei daugelis kitų šunų maisto gamintojų, Royal Canin didelį dėmesį taip pat skiria kačių maisto linijai. Katėms, linkusioms į viršsvorį, rekomenduojamas Royal Canin Light Weight Care, o norintiems džiaugtis puriu ir žvilgančiu katės kailiu, siūloma rinktis Royal Canin Indoor Long Hair maistą su papildomu baltymų ir aminorūgščių kiekiu. Dauguma kačių šeimininkų žino, kaip svarbu katę apsaugiti nuo plaukų kamuoliukų susidarymo skrandyje, todėl dažnai susiduriantiems su šia problema rekomenduojama rinktisRoyal Canin Hairball Care maistą, taip pat pasižymintį puikiu skoniu. Norėdami išvengti neplanuojamo katės nėštumo, augintinių šeimininkai vis dažniau renkasi sterilizaciją. Po šios procedūros veterinarijos gydytojai dažniausiai rekomenduoja rinktis Royal Canin Sterilised maistą, kuris, po procedūros sulėtėjus medžiagų apykaitai, padeda reguliuoti katės svorį bei šlapimo rūgštingumą.  Katėms, nuolat susiduriančioms su dantų apnašų ir akmenų problemomis, puikiu sprendimu gali tapti Royal Canin Oral Care, kurio sudėtyje esančios medžiagos pagerina dantenų ir dantų būklę. Kaip ir mažiems šuniukams, Royal Canin gamintojai ypatingą dėmesį skiria jauniems kačiukams, todėl kačių augintojams siūlo visavertį ir puikiai subalansuotą Royal Canin Kitten, skirtą augantiems kačiukams iki 12 mėnesių bei Royal Canin Babycat , skirtą pirmiesiems kačiukų gyvenimo mėnesiams.

  Vis dėlto rimtai sergančiam gyvūnui vien prevencinės mitybos dažniausiai neužtenka, todėl veterinarijos gydytojai rimtų sveikatos sutrikimų turintinčius keturkojus rekomenduoja šerti specialiu, sudėtyje vaistinių preparatų turinčiu, maistu. Būtent tokias, gydomojo maisto linijas ,,Health Nutrition” arba ,,Treatment Nutrition”, siūlo ir Royal Canin gamintojai.  Pavyzdžiui, Royal Canin Annalergenic, skirtas su stipria alergija kovojantiems gyvūnams, Royal Canin Renal, skirtas inkstų nepakankamumu sergantiems gyvūnams, o Royal Canin Urinary  — padeda augintiniams kovoti su šlapimo takų problemomis.

  Taigi, šiandien Royal Canin  — sveikos ir subalansuotos kačių bei šunų mitybos lyderiai visame pasaulyje. Rinkoje, kuri nuolat stengiasi prisitaikyti prie vyraujančių kačių ir šunų mitybos tendencijų, Royal Canin misija išlieka tokia pati – prisitaikyti prie nuolat kintančių, tačiau individualių gyvūnų poreikių ir, pasitelkiant žinias bei stebėseną, ieškoti tinkamiausių sveikos mitybos spendimų Jūsų keturkojams draugams.

20 сентября 2016 - Вадим

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий